ماينكرافت هاردكور

يرنامه نويسي

ماينكرافت هاردكور

۷۹ بازديد

در همين حال، صندوق پاداش به ماينكرافت هاردكور  شما كمك مي كند زماني كه تازه شروع كرده ايد. نزديك محل تخم ريزي ظاهر مي شود و شامل مجموعه اي تصادفي از اقلام ضروري براي كمك به شما خواهد بود. اين مي تواند شامل مواد غذايي، ابزار، يا مصالح ساختماني باشد.

حالت هاردكور اين را يك مزيت بسيار بزرگ براي شما مي داند. بنابراين، وقتي حالت هاردكور در طول منوي ايجاد جهان انتخاب مي‌شود، هم تقلب‌ها و هم ضامن‌هاي صندوق جايزه قفل مي‌شوند. بنابراين، بدون زندگي اضافي، بدون تقلب، و دشمنان سرسخت‌تر، حالت هاردكور شما را مجبور مي‌كند تا سبك بازي خود را با هم مخلوط كنيد. اگر اميدواريد شانس موفقيت را داشته باشيد، بايد بيش از هر چيز روي بقا تمركز كنيد. Minecraft راه هاي مختلفي براي بازي دارد. بقا، هاردكور، خلاقانه، ماجراجويي، و بسياري ديگر. همه آنها به طور معقولي متنوع هستند، كه به بازي تنوع زيادي مي دهد.

دو مورد از محبوب ترين حالت هايي كه بازي ارائه مي دهد عبارتند از Survival و Hardcore. اكثريت قريب به اتفاق بازيكنان به طور مداوم Survival را بيش ماينكرافت هاردكور  از هر حالت ديگري بازي مي كنند، اما هاردكور نيز بسيار محبوب است. اين مقاله تفاوت هاي بين اين دو حالت را روشن مي كند.

تفاوت اصلي Minecraft Hardcore و Survival در سيستم "No Respawn" است

در بقاي Minecraft، مرگ پايان كار نيست. گاهي اوقات اين پايان مواردي است كه بازيكنان قبل از مرگ با خود داشتند يا پايان يك سفر ماينينگ، اما به طور كلي، اين پايان بازي نيست. بازيكنان در رختخواب خود يا نقطه تخم ريزي براي جهان مجدداً اسپين مي كنند.

بچه ها من به كمك شما نياز دارم من در حال تلاش براي يافتن شخصي هستم كه در حال حاضر طولاني ترين دنياي هاردكور ماين كرافت را دارد. اگر كسي را مي شناسيد حتما نظر بدهيد و اگر فكر مي كنيد ممكن است شما ماينكرافت هاردكور  باشيد به من هم اطلاع دهيد!

اين مورد در حالت هاردكور نيست، كه تفاوت اصلي بين اين دو حالت است. در حالت هاردكور، مرگ به سفر بازيكن در دنياي درون بازي خاتمه ايرانيان سايبر مي‌دهد، خواه به دليل برخورد شديد با زمين، كشته شدن توسط يك زامبي يا تلاش براي شنا كردن در گدازه.

بازيكنان هنگام مرگ در حالت هاردكور دو گزينه دارند. اولي تماشاي دنيا و دومي بازگشت به صفحه عنوان، بدون بازگشت به دنيا. هيچ گزينه respawn وجود ندارد. وقتي يك بازيكن بميرد تمام مي شود.

اين آن را به طور قابل توجهي با Survival متفاوت مي كند. در Survival، بازيكنان نمي‌خواهند بميرند، زيرا XP و آيتم‌هاي خود را از دست مي‌دهند، در حالي كه در حالت هاردكور، بازيكنان نمي‌توانند بميرند، يا نشان دهنده پايان دنيايي است كه احتمالاً زمان زيادي را روي آن كار كرده‌اند.

اين بازي را بسيار چالش برانگيزتر مي كند. بازي به اندازه كافي سخت است كه بتوان در آن پيشرفت كرد، اما با خطر در هر پيچ بسيار سخت تر است، و هر سقوط  ماينكرافت هاردكور از دامنه تپه ممكن است نشان دهنده پايان بازي باشد.

هر شب ممكن است يك اوباش متخاصم را وارد كند كه مي تواند آخرين كسي باشد كه بازيكنان با آن روبرو مي شوند. تفاوت اصلي در هاردكور اين است كه هر بخش از بازي به طور قابل توجهي خطرناك تر است. گيمرهايي كه اميدوارند مهارت هاي Minecraft خود را به حد مطلق برسانند، ممكن است ايده حالت هاردكور را دوست داشته باشند. اين حالت براي كساني خواهد بود كه ساعت هاي بي شماري را در جهان سپري كرده اند و مي دانند چگونه همه چيز را به راحتي انجام دهند. اگر نمي دانيد چگونه كتاب بسازيد يا اصطبل اسب بسازيد، اين حالت براي شما نخواهد بود.

با اين حال، اگر به دنبال امتحان اين حالت خاص هستيد، دانستن نحوه دسترسي به آن ممكن است اولين چيزي باشد كه بايد بدانيد. دسترسي به حالت هاردكور براي كساني كه ممكن است پيچيدگي هاي آن را ندانند چالش برانگيز است، بنابراين بياييد وارد آن شويم و دريابيم كه گيمرها از كجا مي توانند به اين حالت خاص دسترسي داشته باشند و چگونه از زمان خود در آن لذت ببرند.

حالت هاردكور در Minecraft چيست؟حالت هاردكور چيست-Minecraft

براي كساني كه ممكن است با حالت هاردكور آشنايي نداشته باشند، اين سخت ترين حالت بازي در دنياي Minecraft است. بازيكنان بايد غرايز بقا  ماينكرافت هاردكور خود را به حداكثر برسانند، زيرا شانس دومي براي اين كار ندارند. درست است، بزرگترين تفاوت بين حالت هارد و حالت هاردكور اين واقعيت است كه بازيكنان فقط يك عمر دريافت مي كنند.

یکی از بهترین هاردهای بادوام که برای ذخیره‌سازی اطلاعات ارزشمند و پایداری در طول زمان مورد استفاده قرار می‌گیرد، هاردهای نسل اول سری WD Red Pro از شرکت Western Digital می‌باشند. این هاردها به ویژه برای استفاده در سیستم‌های NAS (شبکه‌های ذخیره‌سازی متصل به شبکه) طراحی شده‌اند و دارای مقاومت بسیار بالا در برابر لرزش، گرما، و فشار هستند. هاردهای WD Red Pro با قابلیت‌هایی همچون پشتیبانی از RAID، قابلیت خودترمیمی (Self-Healing)، و فناوری‌هایی مانند NASware، به عنوان یک گزینه ایده‌آل برای کسانی که به دنبال ذخیره‌سازی اطلاعات حجیم و ایمن هستند، شناخته می‌شوند.

 

هاردهای سری Seagate IronWolf Pro نیز از جمله بهترین هاردهای بادوام در دسته هاردهای NAS محسوب می‌شوند. این هاردها از فناوری‌هایی همچون AgileArray و IronWolf Health Management بهره می‌برند که به کاربران اطمینان می‌دهند که اطلاعاتشان در امان و برای مدت زمان طولانی خواهند بود. علاوه بر این، هاردهای IronWolf Pro دارای مقاومت بالا در برابر فشار، لرزش و دمای بالا هستند که از آن‌ها یک گزینه ایده‌آل برای استفاده در محیط‌های حرفه‌ای و صنعتی می‌سازد.

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در مونوبلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.